Dostępne zasoby geodezyjne przedstawione za pomocą oprogramowania iGeoMap
Gminy
Brwinów
Michałowice
Nadarzyn
Raszyn
Miasta
Piastów
Pruszków
Brwinów

W chwili obecnej komplet materiałów do prac geodezyjnych zgłoszonych drogą internetową jest dostępny jedynie na obszarach objętych numeryczną mapą zasadniczą tj.:
  • Na całym obszarze Miasta Brwinów,
  • W gminie Michałowie na następujących obrębach: Michałowice Osiedle, Michałowice Wieś, Opacz Kolonia, Opacz Mała, Pęcice, Pęcice Małe, Reguły, Sokołów, Suchy Las,
  • W gminie Nadarzyn na następujących obrębach: Kajetany, Krakowiany, Młochów, Parole, Rusiec, Szamoty, Walendów, Wola Krakowiańska.
Na obszarach objętych analogową mapą zasadniczą materiały otrzymane do pracy geodezyjnej zgłoszonej drogą elektroniczną należy pobrać z Referatu Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

Aktualności

Informacja dla wykonawców geodezyjnych 2016-02-04
Uprzejmie prosimy o przesyłanie wszelkich informacji oraz danych związanych ze zgłoszonymi pracami geodezyjnymi w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Pruszkowie na adres: prace.geodezyjne@powiat.pruszkow.pl Jednocześnie prosimy o przysyłanie wiadomości z adresów podanych w zgłoszeniu pracy geodezyjnych.

Numeryczna mapa zasadnicza obręb Kanie 2015-03-18
W dniu 18.03.2015 roku została wdrożona numeryczna mapa zasadnicza dla obrębu Kanie, gmina Brwinów.

Dodanie możliwości wyboru operatora płatności internetowych 2015-02-16
W dniu 16.02.2015 dodana została możliwość wyboru operatora płatności internetowych. Dostępne możliwości to: płatność poprzez system PayByNet lub PayU

Copyright (C) 2009 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 16 stycznia 2009