Dostępne zasoby geodezyjne przedstawione za pomocą oprogramowania iGeoMap
Gminy
Brwinów
Michałowice
Nadarzyn
Raszyn
Miasta
Piastów
Pruszków
Brwinów

Aktualności

Biblioteki znaków umownych oraz biblioteki warstw informacyjnych 2016-04-04
W dniu 4.04.2016 r. zostały zmienione biblioteki znaków umownych oraz biblioteki warstw informacyjnych we wszystkich bazach mapy zasadniczej prowadzonych przez Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Powiatu Pruszkowskiego. Aktualne biblioteki do baz są standardowymi bibliotekami systemu Geo-map tj. Geo-map.sym oraz Geo-map.lay.

Zamawianie wydruku mapy według stanu archiwalnego 2016-02-19
19 lutego br. w serwisie pruszkowski.e-mapa.net została uruchomiona nowa usługa, umożliwiająca obywatelom zamawianie przez internet wydruków map zasadniczych wg stanu archiwalnego. Mapy uzyskuje się w postaci plików PDF, o parametrach (format papieru, kolorystyka) zadeklarowanych przez zamawiających. Link do pliku z przygotowaną mapą przesyłany jest użytkownikowi e-mailem po dokonaniu stosownej opłaty, co realizuje się z wykorzystaniem mechanizmów płatności internetowych.Usługa dostępna jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a czas oczekiwania na mapę wynosi na ogół kilkanaście minut. Opłaty wynikają z rozporządzenia Ustawy Prawo Geodezyjne i Kartograficzne. Opłatę za transakcję internetową PayU i PayByNet ponosi Zamawiający

Informacja dla wykonawców geodezyjnych 2016-02-04
Uprzejmie prosimy o przesyłanie wszelkich informacji oraz danych związanych ze zgłoszonymi pracami geodezyjnymi w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Pruszkowie na adres: prace.geodezyjne@powiat.pruszkow.pl Jednocześnie prosimy o przysyłanie wiadomości z adresów podanych w zgłoszeniu pracy geodezyjnych.

Copyright (C) 2009 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 16 stycznia 2009