Powiatowy portal mapowy
(dostęp do danych PZGiK)

Aktualności

Zgłaszanie prac geodezyjnych drogą internetową. 2017-12-05
W związku z wymianą sprzętu sieciowego oraz migracją danych od godzin popołudniowych 8.12.2017 r. do 12.12.2017 r. zostanie wstrzymane przetwarzanie prac geodezyjnych, składanie wniosków na naradę koordynacyjną, udostępnianie mapy zasadniczej oraz informacji z rejestru cen i wartości nieruchomości. Prace i wnioski zgłoszone w tym terminie zostaną przetworzone po wymianie serwerów. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypisy z rejestru gruntów przez Internet 2017-10-10
W dniu 10 października 2017 roku w Starostwie Powiatowym w Pruszkowie uruchomiono możliwość zamawiania wypisów z rejestru gruntów przez Internet. Z możliwości mogą skorzystać właściciele lub współwłaściciele działek.

Potwierdzenie tożsamości zamawiającego następuje przez logowanie do Profilu Zaufanego. Należna opłata jest wnoszona przez płatności internetowe, a po jej zaksięgowaniu i automatycznym zarejestrowaniu wniosku w Starostwie Powiatowym następuje wygenerowanie wypisów oraz wysłanie wiadomości z informacją o wygenerowanych wypisach na adres e-mail wnioskodawcy. W ramach usługi wydawane są tzw. wypisy uproszczone określone w ustawie Pgik w tabeli 11 pkt 13.

Uruchomiono usługę WMS dla mapy zasadniczej dostępną publicznie 2017-08-01
Informujemy, że od dnia 1 sierpnia 2017r. Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Pruszkowie udostępnia w trybie publicznym usługę sieciową WMS dla danych mapy zasadniczej. Usługa została udostępniona w powiatowym portalu mapowym dostępnym pod adresem www.pruszkowski.e-mapa.net oraz w portalach mapowych wszystkich gmin z terenu powiatu pruszkowskiego wykorzystujących technologię eGmina.
Uruchomiona usługa WMS została włączona do opracowanej przez firmę Geo-System Sp. z o.o. usługi zbiorczej prezentującej dane GESUT: http://wms.epodgik.pl/cgi-bin/KrajowaIntegracjaUzbrojeniaTerenu

Copyright (C) 2009 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 16 stycznia 2009